info@llc.com.tr +90 312 704 0 234
Mesleki eğitimler

Mesleki sertifika yada diploma programları, çoğunlukla kendi mesleğinde bir konuda ya da dalda uzmanlaşmak isteyen, mesleki uygulama ve becerilerini geliştirmek isteyen kişilerin tercih ettiği eğitim şeklidir.

LLC Yurt Dışı Eğitim ve Proje Danışmanlık bünyesinde birçok konuda sertifikalı mesleki eğitimler ve dil kursları düzenlemektedir. Bu kursları Ankara’daki merkezimiz Ankara Dünya Ticaret Merkezinde gerçekleştirdiğimiz gibi Belçika ve Polonya’da da gerçekleştirebilmektedir. Özellikle Belçika ve Polonya’da birçok konuda mesleki eğitimler gerçekleştiren kurumumuz, kendini gelişmek isteyen herkese uygun eğitim programları sunmaktadır.  Ayrıca Erasmus+ kapsamında Ulusal Ajans tarafından desteklenen projelere yönelik Belçika ve Polonya’daki LLC bünyesindeki kurumlarımız ile ev sahipliği yapmaktadır.

Bu kapsamda sunmuş olduğumuz eğitim ve staj faaliyetlerine yönelik temel alanlar aşağıdaki şekildedir:

Ekonomi Medya ve iletişim Mühendislik Bilimleri AB Standartları
Finans ve Bankacılık Reklamcılık Mimarlık ve İnşaat Mülteciler ve Göç
Sigortacılık Pazarlama ve Satış Tekstil ve Giyim Çeşitli Eğitim Teknikleri
Vergi ve Muhasebe Reklamcılık Belediyecilik Makina ve Elektronik
İşletme yönetimi İnsan Kaynakları Avukatlık Spor Aktiviteleri
İthalat-İhracat Gönüllü Hizmetleri Eczacılık Kalite Yönetimi
Turizm ve Otelcilik Bilgisayar ve Grafik Sağlık Hizmetleri İş Sağlığı ve Güvenliği

Ayrıca bazı spesifik mesleki eğitim ve staj konuları şu şekildedir:

Demokratik vatandaşlık ve insan hakları, obeziteyle mücadele ve sağlıklı yaşam, sınıf içi etkili iletişim ve kültürel farklılıklarla mücadele, göçmen ve mültecilere yönelik eğitim politikaları, çok kültürlülük ve göçmenlerin entegrasyonunda AB yaklaşımları, e-öğrenme yöntemleri, eğitimin uluslararasılaştırılması, okul öncesi ve normal eğitimde teknolojik ve inovatif öğretim metotları, rehberlik ve özel eğitim alanında inovatif metotlar, engellilerin eğitime kaynaştırılması, kalite yönetim ve standartlarının AB düzeyinde öğrenilmesi, elektrik-elektronik uygulamaları, makina ve teknolojide inavasyon, iş sağlığı ve güvenliğinde AB standartları, iyi tarım uygulamaları, ahşap dekorasyon ve üretim metotları, büyük ve küçükbaş hayvan yetiştiriciliği, AB ekonomik yapısı ve muhasebe sistemi, vb.

Belçika’da kurulu olan mesleki eğitim merkezimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.