info@llc.com.tr +90 312 704 0 234
Yaz Okulları

LLC Yurt Dışı Eğitim ve Proje Danışmanlık olarak yaz dönemlerini en verimli bir şekilde değerlendirebilmeniz için yurt dışında çeşitli programlar sunmaktayız. Aylık, iki aylık ve üç aylık paket programlarımızın olduğu bilgilere ulaşmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Paket programlar kapsamında haftada 25 saat dil eğitimi, farklı ülkelere yapılacak gezi turları ve konaklama dahil çok özel fırsatlar sunulmaktadır. Programlara her yaştan öğrenciler katılabileceği gibi her meslek mensubu çalışanlar da katılabilirler. 7/24 rehberlik hizmeti verdiğimiz programlarda yurt dışında bulunduğunuz süreyi en verimli bir şekilde değerlendirmeniz için profesyonel ekibimiz sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir.

Yurt dışı yaz okulu programlarımız aşağıdaki ülkeleri kapsamaktadır:

Polonya, İngiltere, İrlanda, Almanya, Belçika, Fransa, Malta

En iyi yaz okulu programını nasıl bulabilirim?

2017 yaz döneminde sizler için en popüler merkezlerden biri olan POLONYA’da yaz okulu programı hazırladık. Program kapsamında Polonya’da bulunan yaklaşık 500 üniversite arasında akademik değerlendirmede ilk 8’e girmiş olan Warsowa Medical University bünyesindeki hazırlık okulunda sizlere özel İngilizce hazırlık programları sunulmaktadır.

Haftada 25 saat dil eğitiminin verildiği üniversitede bir çok sosyal ve kültürel aktiviteler bulunduğu gibi, LLC Yurt Dışı Eğitim ve Proje Danışmanlık sizlere özel Varşova’da çeşitli aktiviteler hazırlamaktadır. Ayrıca beş Avrupa ülkesinde profesyonel rehberlerimiz ve native speaker eşliğinde düzenleyeceğimiz sosyal/kültürel gezilerimiz ile aldığınız İngilizce eğitimini pratikte uygulayabileceğiniz bir çok imkan bulacaksınız. Sosyal/kültürel geziler kapsamında Varsova ile birlikte gidilecek ülke ve şehirler şöyledir: Almanya (Berlin), Çek Cumhuriyeti (Prag), Avusturya (Viyana), Slovakya (Bratislava) ve Macaristan (Budapeşte).

Böylece program kapsamında hem İngilizce dil eğitiminizi profesyonel bir ortamda geliştireceksiniz hem de 6 ülke gezerek İngilizce pratik yapma imkanı bulacaksınız. Ayrıca bunları yaparken size en uygun konaklama tercihlerinden birini seçebilirsiniz.

Başvuru Formu İçin Tıklayınız