info@llc.com.tr +90 312 704 0 234
Üniversiteler Başvuru

Yurtdışında bir üniversite okumak kariyer gelişiminize olumlu katkı sağladığı ve tüm hayatınızı etkilediği için en uygun seçimi yapmanız oldukça önemlidir. Binlerce üniversite arasından doğru seçimi yapabilmeniz için uzman personelimizden destek alabilir ve beklentilerinize en uygun tercihi yapmanıza destek olabiliriz. Okuyacağınız üniversiteyi belirlerken birçok etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Öğrencinin akademik becerisi, kişiliği, yabancı dil seviyesi, sosyal yapısı ve hedefleri gibi kişisel özelliklerin çok iyi bir şekilde analiz edilmesine dikkat edilmelidir. Öğrencilerin bu nitelikleri dikkate alınmadan yapılan üniversite tercihleri maalesef çoğu zaman beklentileri karşılamadığı gibi çok büyük hüsranlarla da sonuçlanabilmektedir. Bu kapsamda anlaşmalı olduğumuz üniversiteleri ülke kategorisine göre inceleyebilirsiniz. En doğru seçimi yapmak için bizimle iletişime geçebilir veya başvuru formunu doldurarak bize iletebilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.


LLC Yurt Dışı Eğitim Dünyanın en prestijli üniversitelerinde sizlere çok özel fırsatlar sunmaktadır. Ayrıca LLC Yurt Dışı Eğitim temsilcileri, yurt dışında eğitimlerin görüldüğü ülkelerde size sadece eğitiminiz başlayıncaya kadar değil, tüm eğitim döneminiz boyunca her türlü konularda 7/24 destek hizmeti sağlamaktadır. 
Üstelik size en uygun konaklama alternatiflerini sunarak yurt dışında yabancılık çekmeyeceğiniz bir ortam sunmaktadır. Artık daha prestijli bir üniversite istediğiniz bir bölümü okumak ve akademik açıdan daha donanımlı olmak hiç zor değil. Sadece başvuru formunu doldurarak iletişime geçmeniz ve size en uygun seçeneklerden birini tercih etmeniz yeterli. 
Yurtdışında üniversite  imkanlarının artması ile birlikte, her sene daha fazla sayıda öğrenci üniversiteyi yurtdışında okumayı hedeflemektedir. Yurtdışında üniversite okuyan öğrenciler hem kaliteli bir eğitim almış hem de güzel bir yurtdışı deneyimi elde etmiş olurlar. Türkiye’de yaptıkları iş başvurularında da rakiplerine göre bir adım önde başlayacakları bir eğitim alacaklardır. Eskiden yurtdışında üniversite okumak çok maliyetli gibi görünürken, şu anda bakıldığında neredeyse Türkiye’deki okullar ile aynı, hatta bazılarının Türkiye’dekilere oranla çok daha ekonomik olduğunu görebilirsiniz. 
Size en uygun ülke, üniversite ve bölüm seçiminde en iyi şekilde yardımcı olmaktayız. Üniversite başvurularınız profesyonel bir şekilde yapılmakta ve vize dosyalarınız en iyi şekilde hazırlanmaktadır. Üniversite danışmanlık hizmetimiz siz vizenizi Alana kadar değil, konaklamanıza yerleşip eğitiminize başlayana ve de ülkenize geri dönene kadar devam etmektedir!

Başvuru Formu İçin Tıklayınız