info@llc.com.tr +90 312 704 0 234
IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarına Bekliyoruz!

•    24-25 Mart – İstanbul Kongre Merkezi 
•    19 Mart – Ankara Sheraton Otel
•    18 Mart – Eskişehir Dedepark Otel
Yurtdışında üniversite okumak isteyenler, yaz okuluna gitmek isteyenler!
Bu fırsatı kaçırmayın!
IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarına sizlere en güzel yurtdışı eğitim imkânlarını sunmak için geliyoruz.
IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarına giriş yapmak için www.ieft.com.tr/ adresinden online kayıt yaparak davetiyenizi önceden alabilir ve sıra beklemeden IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarına giriş yapabilirsiniz. Online kayıt yaptırmayanlar fuar girişinde kayıtlarını yaptırarak giriş yapabilirler.
IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarında sizlere sunduğumuz imkânlar nelerdir?
•    Polonya’nın en iyi Tıp üniversitesi Medical University of Warsaw’ın hazırlık sınıfına sınavsız ve şartsız kayıt imkânı.
•    Yeterli İngilizcesi olanlar, Medical University of Warsaw’ın hazırlık sınıfına gitmeden üniversite tarafından yapılan Tıp sınavına girebilirler. Üstelik LLC Yurtdışı Eğitim’in resmi temsilciliğinde bu sınava Türkiye’de girme imkanı elde edebilrisiniz.
•    Polonya’nın en prestijli özel üniversitesi Warsaw Management University hazırlık sınıfına veya bölümlerine kayıt yaptırabilirsiniz. Ayrıca üniversitenin sunmuş olduğu bir aylık Yaz Okulu programlarına katılmak için kayıt yaptırabilirsiniz.
IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarına katılın ve hedeflerinizdeki yurtdışı eğitimi imkanlarını öğrenmek için standımızı ziyaret edin.