info@llc.com.tr +90 312 704 0 234
AB Projleri

Ankara Dünya Ticaret Merkezi’nde kurulmuş olan LLC Yurt Dışı Eğitim ve Proje Danışmanlık ve Avrupa’nın başkenti Brüksel’de kurulmuş olan LLC Mesleki Eğitim Merkezi işbirliği ile Avrupa Birliği projelerine her türlü ulusal ve uluslararası desteği sağlamaktadır. Belçika’daki LLC Mesleki Eğitim Merkezi ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

www.lifelonglearningcenter.be

LLC Yurt Dışı Eğitim ve Proje Danışmanlık olarak KOBİ’lerin, STK’ların ve Yerel Yönetimlerin Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler, TÜBİTAK, Tarım Bakanlığı, KOSGEB, MFİB, Kalkınma Ajansları ve diğer ulusal veya uluslararası kuruluşların sağladığı fonlara ulaşması noktasında araştırma, danışmanlık ve projelendirme hizmeti vermektedir. LLC Yurt Dışı Eğitim ve Proje Danışmanlık, yenilikçi yaklaşımların ve yaratıcı düşünmenin hayat boyu öğrenmede önemli bir yeri olduğunu düşünerek faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda LLC, hizmet verdiği kuruluşların yönetim ve üretim süreçlerinde kalite yükselten, maliyet düşüren çalışmalarla hibe desteklerinden yararlanmaları konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Bir proje fikriniz mi var? Ya da projenizle ilgili ne yapılabileceğinizi tartışmak, bu konuda somut bir fayda ortaya çıkarmak ve bir proje hazırlamak düşüncesinde misiniz? Ve ya kabul edilmiş bir projeniz var ve bu projenin yürütülmesi aşamasında yardıma mı ihtiyacınız var? Tüm bu süreçlerde LLC Yurt Dışı Eğitim ve Proje Danışmanlık size profesyonel ekibi ile destek olmaktadır.

LLC’nin Projeler ile ilgili sağladığı başlıca destler şu şekildedir:

– Bir proje fikrinin üretilmesi,

– Hangi programa başvurulabileceğinin tespiti,

– Projenin yazılması ve takibi,

– Projenin sözleşme aşamalarının yönetilmesi,

– İnsan Kaynaklarının temini ve yönetilmesi

– Projenin yürütülmesi, raporlandırılması,

– Projenin sonuçlandırılması

Ulusal ve Uluslararası her türlü proje ile ilgili sorularınız ve detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

AB projelerine Belçika’da kurulu olan mesleki eğitim merkezimiz ile birlikte destek sunmaktayız. AB projelerinize ortaklık desteği sağlayan, her alanda mesleki eğitimler verebilen ve proje konusunda uzmanlık sağlayan Belçika’daki kurumumuz, LLC Yurt Dışı Eğitim ve Proje Danışmanlığı bünyesinde kurulmuştur. Belçika LLC ile ilgili daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.